Kalupes pamatskolas 6.-7. klašu komanda „ZZ ČEMPIONĀTĀ”

Jau otro gadu pēc kārtas Kalupes pamatskolas skolēni ar panākumiem piedalās “Zelta Zivtiņas” organizētajā čempionātā.”ZZ Čempionāts” ir populāras sacensības starp klasēm visā Latvijā, kurās, pārbaudot drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību, “Zelta Zivtiņa” dāvā neaizmirstamus piedzīvojumus un lieliskas balvas.

“Aktīvi, draudzīgi, radoši, sportiski – tādi mēs esam, Kalupes pamatskolas 6.-7.klašu skolēni. Nolēmām to pierādīt paši sev,” stāsta komandas kapteine Rainita Zavadska.

Lai piedalītos “ZZ Čempionātā 2015”, klasei bija jāizpilda un jāiesniedz mājas darbs – 2 minūšu garais video, kurā jāparāda un jāatklāj sava novada dārgumi: īpaša, vēl neatklāta vai maz zināma vieta vai objekts novadā, pilsētā vai ciematā. Grūtības izpildīt šo darbu nesagādāja, jo, ejot pārgājienā, mūsu uzmanību piesaistīja kāds uzkalns netālu no Kalupes parka. Skolēni noskaidroja, ka tur kādreiz atradās Kalupes pirmā baznīca, kura celta 1795.gadā un darbojās līdz 1882.gadam. Tā kā vēsturiskās informācijas bija maz, radās pašsacerēta leģenda par šo uzkalnu. Ar lielu sajūsmu  uzzinājām, ka mūsu mājas darbs tika atzīts kā labākais un mēs varam piedalīties pusfinālā.

2.posms notika Daugavpilī. Ar devīzi “Kalupieši dar`, ko var, ZZ Čempī jāuzvar!” devāmies  sacensties ar Latgales reģiona 31 komandu. Pusfinālā tika izcīnīta 2.vieta un ceļazīme uz finālu.

30.maijā komanda devās uz Jūrmalu. Sacensības bija ļoti spraigas, jo bija jācīnās ar Latvijas 59 stiprāko skolu komandām. Komandas kapteine Rainita atzīst: “Finālā mums tā nepaveicās kā pusfinālā, ieguvām 11.vietu, bet tas ir tikai sākums, jo nākamgad vēlamies piedalīties vēlreiz. Tas ir ļoti interesanti, aizraujoši un neaizmirstami!”

Paldies mūsu skolas direktorei I.Ondzulei, kura mūs atbalstīja, uzmundrināja un deva lielisku iespēju sevi parādīt “ZZ Čempionāta” 3.posmā. Paldies arī skolēnu vecākiem par sapratni un atbalstu, skolotājiem V. Aļeksejevam un J.Šimanei, kuri visu laiku bija klāt un palīdzēja gan ar padomu, gan ar labu vārdu!

Novēlu ikvienai klasei piedalīties “ZZ Čempionātā”, jo atzīstu, ka tas ir krietnas draudzīguma devas pieplūdums klases kolektīvā un kolosāli, neaizmirstami piedzīvojumi, ko atcerēties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *