Kalupes pamatskolas dabas draugi Meža un dārza dienās

Pavasaris atnāk ar putnu dziesmām un pirmajiem pavasara ziediem. Sākoties pavasarim, notiek arī cilvēku rosība apkārtnes sakopšanā un meža atjaunošanas darbos.

Jau vairāku gadu garumā Kalupes pamatskolas dabas draugu pulciņa dalībnieki kopā ar akciju sabiedrību „Latvijas valsts meži” piedalās Meža dienu pasākumos.

Šogad dabas draugi, iesaistot 5. klases skolēnus, piedalījās Mammadaba meistarklases aktivitātēs un meža stādīšanā. Latvijas valsts mežu iecirkņa vadītājs A. Cirsis pastāstīja, kā tiek atjaunoti Latvijas valsts meži un kā notiek meža izmantošana.

Ar lielu atbildību un rūpību skolēni iestādīja 600 jaunas priedītes. Noslēgumā tika saņemts  informatīvais materiāls, dāvaniņas, ceptas desiņas. Visi bija gandarīti par paveikto darbu – meža atjaunošanu.

Paldies A. Cirsim par interesanto stāstījumu un sniegtajām zināšanām un padomiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *