Kalupes pamatskolas mazpulcēni – Miķeļdienas gadatirgū

Kad ienākusies raža, ir īstais brīdis braukt uz tirgu, jo ir, ko svērt un mērīt, ir, ko pārdot un dāvināt.

25. septembra sestdienas rīts Kalupes mazpulcēniem sākās ar lielu rosību, jo vajadzēja braukt uz ikgadējo Kalupes Miķeļdienas gadatirgu.

Mazpulcēni šogad pircējus priecēja ar izaudzēto savās saimniecībās – kabačiem, ķirbjiem, sīpoliem, ķiplokiem, asajiem pipariņiem, vasarā salasītajām tējām, veselīgajiem smiltsērkšķiem, dažādiem stādiņiem (piparmētras, zemenes), istabas augiem – alveju un pelargonijām.

Bija iespēja ne tikai tirgoties, bet arī piedalīties visdažādākajās aktivitātēs- šaut ar loku, piedalīties loterijā, dziedāt un dancot, vērot koncertu.

Gribas paldies pateikt visām mazpulcēnu ģimenēm, bet jo īpaši Jaunošānu, Aļeksejevu un Sidoreviču ģimenēm par atbalstu, par līdzāsbūšanu, jo lai būtu, ko svērt un mērīt, liels darbs un pacietība jāiegulda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *