Kalupes pamatskolas mazpulcēni – ,,Tiešsaistē mežā!”

2.oktobrī aktīvākās Latvijas Mazpulku komandas devās aizraujošā rudens pārgājienā ,,Tiešsaistē mežā!”

132.Kalupes mazpulka komanda ,,Gepardi”- Amanda Aļeksejeva, Daniela Jaunošāne, Bernards Jaunošāns un Maksims Sidorevičs piedalījās pārgājienā.

Pārgājiena organizatori- Latvijas Mazpulka Saulesdārza komanda- bija rūpīgi saplānojuši pārgājiena norisi.

Pārgājiena laikā komandas saņēma 5 lielos uzdevumus un 5 ,,ekspress” uzdevumus WhatsApp grupā ,,Pārgājiena uzdevumi”. Uzdevumu atbildes- video un foto vajadzēja nosūtīt WhatsApp grupā ,,Tiešsaistē mežā sestdienā”.

Uzdevumi bija ļoti dažādi. Kā atzīst mazpulcēni, interesanti bija veidot video sveicienu citām pārgājiena komandām, zīmēt komandas karogu, visiem dalībniekiem pieķeroties pie aukliņas izveidot dažādas figūras, izveidot īstu orķestri no dabā atrastajiem mūzikas instrumentiem, sameklēt dažādas krāsas mežā. Visvieglāk bija atrast mežā kļavu un bērzu un noteikt šo koku atrašanās koordinātes, jo skolēni, veicot savus projektus vasarā, bija apguvuši šo prasmi.

Grūtāk bija noorganizēt 10 metru garu ,,Čiekura ceļojumu”- komandas dalībniekiem starp diviem zariem bija jāpaņem čiekurs un jāpadod nākošajam dalībniekam, čiekurs nedrīkstēja nokrist zemē.

Pārgājiens noslēdzās ar ,,Bioloģisko pārgājiena pikniku”- ēdām pašu izaudzētos gurķīšus, tomātiņus, cepām ugunskurā kartupeļus.

Paldies visiem pārgājiena dalībniekiem par dalību, izturību, atjautību, radošumu, atraktivitāti un noietajiem 7 kilometriem!

Ejam dabā un baudām krāsaino rudeni!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *