Kalupes pamatskolas skolēni darbojas “Atstarotāju laboratorijā – būšu redzams!”

08. novembrī Kalupes pamatskolā viesojās Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas inspektores Inese Snarska un Anastasija Laizāne. Tika organizēts tematisks pasākums “Atstarotāju laboratorija – būšu redzams!”. Laboratorijas mērķis ir apkopot idejas “droša apģērba” izveidē, interesanta dizaina gaismu atstarojošu lietussargu izstrādē un citu gaismu atstarojošo elementu veidošanā.

Prezentācijas laikā bērniem tika atgādināts par gaismu atstarojošu elementu nēsāšanu un drošu brauktuves šķērsošanu. Laboratorijas dalībnieki saņēma informāciju par drošības līdzekļiem, atstarotāju veidiem un to izgatavošanas iespējām. Valsts policijas inspektoru vadībā bērni paši izveidoja stilīgus gaismu atstarojošus elementus.

Kalupes pamatskolas skolēni un skolotāju kolektīvs pateicas Valsts policijas pārstāvjiem par izglītošanu drošības jautājumos un noderīgām dāvanām pasākuma dalībniekiem un apņemas ik dienu piedomāt pie “droša apģērba” izvēles un gaismu atstarojošo elementu izmantošanas. Būsim redzami!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *