Kalupes pamatskolas skolēni: „Es protu peldēt!”

Kalupes pamatskolas jaunāko klašu skolēni, pateicoties projekta Nr.8.3.2.2./16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” aktivitātēm, ar interesi apgūst veselīga dzīvesveida pamatus. Pulciņa nodarbībās izglītojamajiem ir iespēja pārliecināties gan par higiēnas ievērošanas, gan pareiza uztura, gan fizisko aktivitāšu nozīmi cilvēka dzīvē, gan uzzināt un izpētīt citas svarīgas ar veselību un drošību saistītas lietas. Taču īpaši tiek gaidītas nodarbības Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centra baseinā, kur instruktora vadībā skolēni apgūst peldēšanas prasmes.

Sākumā gan bērni bija pārsteigti par to, ka peldēšanas nodarbības ir ne vien veselīga izklaide, bet arī ļoti nopietns darbs. Šobrīd jau daudzi ar lepnumu var teikt: „Es protu peldēt!”.

Jauki, ka šo aktivitāšu pozitīvo nozīmi novērtē gan paši skolēni, gan lielākā daļa skolēnu vecāku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.