Kalupes pamatskolas skolēni iepazīst Siguldu ar “Skolas Somu”

Mācību gada noslēgumā Kalupes pamatskolas 1.-4. klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Siguldas Mazās Brīnumzemes izglītības un radošo tehnoloģiju centra radošajām darbnīcām “Pašu veidota Latvija” projekta “Skolas Soma” ietvaros.

Izzinošās 2 daļīgās nodarbības laikā, skolēni uzzināja kā tiek veidota un darbojas aizraujošā modelēšanas pasaule. Skolēni, kopā ar meistaru, devās miniatūrās pasaules apceļošanā – tajā viss ir tieši tāds, kā dzīvē, tikai 87 reizes mazāks: lauki, kalni, ielejas, vējdzirnaviņas, pilsētas mākslinieciski izveidotās ieliņas, kurās pārvietojas cilvēki un jaunāko tehnoloģiju auto, dzelzceļa līnijas, kā arī skolas, veikali un kafejnīcas. Nodarbības otrajā daļā, skolēni 3D darbnīcā veidoja no putuplasta nākotnes Latvijas maketu – vietu, kurā plāno dzīvot, strādāt vai kādu vēlas izveidot paši saviem spēkiem. Izveidotos maketus nokrāsoja un dekorēja ar smiltīm vai krāsotām skaidām. Gatavus maketus iesaiņoja līdzi ņemšanai.

Izmantojot izdevību un atrodoties vienā no skaistākajām vietām Latvijā- Gaujas Nacionālā parka teritorijā, apmeklējām Turaidas pils muzejrezervātu.

Paldies par fantastisko iespēju ceļot, radīt un vienlaicīgi apgūt jauno!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *