Kalupes pamatskolas skolēni mācību vizītē zinātkāres centrā ZINOO Daugavpilī

Kalupes pamatskolas 1.-6. klašu skolēni, pateicoties projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” Nr.8.3.2.2.2/16/I/001 atbalstam, apmeklēja zinātkāres centru „ZINOO Daugavpils” Daugavpilī.

Zinātkāres centrā audzēkņi, veicot dažādus eksperimentus, pārbaudīja savas prasmes un zināšanas, atceroties veco, iemācoties ko jaunu. Vēlreiz nostiprināja prasmes strādāt komandā un jautri pavadīja laiku.

Katrs no skolēniem atrada sev interesējošu nodarbošanos. Centra interaktīvajās ekspozīcijās skolēni paši varēja izmēģināt dažādas tehnoloģijas un pārbaudīt dabas likumus, mācīties matemātiku lēkājot, izbaudīt gravitācijas spēku, izprast berzi, redzēt skaņu, darbināt daudzās ierīces un instrumentus.
Pēc centra apmeklējuma skolēni bija ļoti apmierināti un gandarīti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.