Kalupes pamatskolas skolniece – „Olimpiskās dienas 2015” eseju konkursa laureāte

„Olimpiskās dienas 2015” pasākumos, kuri notika ar devīzi «Nebrīnies! Piedalies!». Kalupes pamatskolas skolēni piedalījās ne tikai stafetēs un citās sporta sacensībās, bet arī zīmējumu un domrakstu konkursos par tēmu „Basketbols ir mana spēle”. Atbilstoši nolikumam uz Latvijas Olimpisko komiteju sūtījām pašu labāko zīmējumu, kura autore ir pirmsskolas 5 – 6- gadīgo grupiņas audzēkne Adriāna Jakubovska un veiksmīgāko 7. klases skolnieces Rainitas Zavadskas eseju.

Radošo konkursu darbus katrā nominācijā izvērtēja savas nozares profesionāļi. Labākos skolēnu zīmējumus izvēlējās grafiķe, gleznotāja, Latvijas Mākslinieku savienības biedre, aģentūras «Due Dizains» radošā direktore Inta Bērente – Strenga, savukārt domraksta konkursa darbus lasīja sporta žurnālists Artūrs Vaiders.

Konkursu laureāti svinīgi tika sveikti 23. oktobrī Latvijas Olimpiskajā komitejā Rīgā. Kalupes pamatskolas saime priecājas par mūsu skolnieces Rainitas Zavadskas sasniegumu – domrakstu konkursā 3. vieta valstī, par ko jauniete saņēma godam nopelnīto diplomu, mugursomu (tieši tādas mugursomas tikušas izsniegtas mūsu valsts labākajiem sportistiem, šovasar dodoties uz 1. Eiropas spēlēm Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku ) un citas vērtīgas balvas. Labākie eseju konkursa darbi tiks publicēti žurnālā ”Sports”.

„Basketbols ir komandas spēle, un viens pats, kaut arī diezgan meistarīgs, nevari uzvarēt! Protams, jāiemācās arī zaudēt, bet man liekas, ka arī uzvarēt un nepalikt pašapmierināti guļot uz uzvaras lauriem vēl vairāk ir jāmācās!” tā raksta Rainita savā domrakstā.

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalījās gan LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, LOK generālsekretārs Žoržs Tikmers, gan žūrijas locekļi, gan arī minēto konkursu laureātu skolotāji vai vecāki.

Olimpiskā diena būs jauka aktivitāte septembrī arī nākamgad. Nepaliksim pašapmierinati uz uzvaras lauriem! Sportosim un būsim radoši ne tikai Olimpiskajā dienā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *