Kalupes sākumskolas skolēnu tikšanās ar Valsts policijas pārstāvjiem

27. novembrī Kalupes pamatskolas 1.-4. klašu skolēni apmeklēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Mācību klasi Preiļos. Pie policijas iecirkņa skolēnus sagaidīja un pārsteidza inspektors Bebrs Bruno un Runcis Rūdis. Policijas pārstāvji skolēnus iepazīstināja ar policijas iecirkņa telpām un stāstīja par drošību skolā, mājās, uz ielas un internetā. Martina tētis pastāstīja par policista profesiju, rādīja priekšmetus, kas ir nepieciešami policijas ikdienas darbā.

Tikšanās noslēgumā policijas pārstāvji organizēja konkursu, uzdodot skolēniem jautājumus par drošību, bērni aktīvi uz tiem atbildēja. Par piedalīšanos konkursā inspektori Runcis Rūdis un Bebrs Bruno bija sarūpējuši skolēniem dāvaniņas. Katra klase saņēma pateicību par Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Mācību klases apmeklējumu un diskusijām par vispārējās drošības jautājumiem un ceļu satiksmi.
Lielu paldies gribam teikt 2. klases skolēna Martina Meldera tētim, kurš ir Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa kārtības policijas nodaļas inspektors, kapteinis un viņa kolēģiem.
Cik jauki ir justies drošībā, taču par savu drošību jāmācās rūpēties pašiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *