Kalupes skola vasaras vārtos

Skolēni jau devušies pa saules labirintiem vasaras brīvdienās, 9.-ītie –  izlaiduma gaidās, bet skolotāji pirms atvaļinājumiem vēl atskatās uz aizvadīto mācību gadu.

Kādam gudrajam pieder atziņa: „Prāts ir līdzīgs izpletnim – tas darbojas tikai tad, kad ir atvērts.” Cik darbināti tika mūsu skolēnu prāti šajā mācību gadā?

Prieks par mūsu skolas skolēnu pašapliecināšanos novada vizuālās mākslas olimpiādē (Rasma Ondzule ), skolēnu radošo darbu konkursā (Valērija Laskina), zinātniski pētniecisko darbu skatē (Rainita Zavadska). Jau tradicionāli rezultatīvo vietu ieguvēji novadā tiek aicināti pierakstīties skolas Olimpiešu grāmatā.

Skolas mācību gada noslēguma pasākumā ar diplomiem sveicām savus „labiniekus”, kam vidējā balle ir virs „7” un jo īpaši suminājām nominācijas „Zelta liecība”   ( Rainita Zavadska, Loreta Zavadska, Elāna Gavrilova un Maira Kukle), „Sudraba liecība” un „Bronzas liecība” (Jānis Vēliks) ieguvējus. Priecājamies par bērniem un pateicamies vecākiem un skolotājiem par kopīgi paveikto.

Savukārt skolas gaišākajiem prātiem un izcilākajiem sportistiem  tika   dāvināta ekskursija uz Rīgu un Jūrmalu uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, Aviācijas muzeju  un Dzelzceļa muzeju, kā arī  uz ZZ čempionāta noslēguma pasākumu. Godam nopelnīts un  no sirds dāvināts izzinošs  brauciens ar profesionālās orientācijas ievirzi!

Tāds bija prāta izpletņa atvērums mūsu skolā šajā mācību gadā. Lai gan veiksmes dienas mūs, skolas ļaudis, neapbur pārāk bieži, tomēr priecājamies par katru sasniegumu – gan nelielu, gan ievērojamu-  skolēnu un skolotāju dzīves ikdienā. Kā teicis Mindao : „Dzīvē veiksmes nāk un iet bez kāda brīdinājuma”.  Taču arī veiksme ir jānopelna ar spraigu un darbietilpīgu strādāšanu – kā garīgu, tā fizisku. Jauku mums visiem vasaru!

Labu ceļavēju 9. klases beidzēju lidojumam pa Lielo Dzīvi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *