Karjeras attīstības atbalsta pasākums ”Attīstošā programma jauniešiem” Špoģu vidusskolā

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 5. – 8. klašu skolēni piedalījās pasākumā ”Attīstošā programma jauniešiem”. Pasākumi notika attiecīgi 9., 11. un 23. aprīlī.

Pasākuma mērķis bija iepazīties ar fiziķa, inženiera, izgudrotāja, arhitekta profesijas raksturojumu un dažām no šīm profesijām nepieciešamajām prasmēm.

Profesionālās Zinoo centra komandas vadībā no Daugavpils skolēni pirmajā nodarbības daļā iepazinās ar fiziķa, inženiera, izgudrotāja, arhitekta profesijas raksturojumu- kādi ir darba galvenie pienākumi, darba vide un laiks, kādām rakstura īpašībām jāpiemīt, kur var strādāt un cik pieprasīta būs profesija. Savukārt otrajā daļā bija praktiska nodarbība, lai apgūtu dažas no šīm profesijām nepieciešamajām prasmēm, kuras laikā arī tika sniegta papildus informācija par profesijām.

Nodarbības pagāja jaukā, radošā, dinamiskā, aizraujošā, atbalstošā un sirsnīgā atmosfērā, jauniešiem darbojoties gan individuāli, gan pāros, gan grupās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *