Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Skaistuma pasaule”

Karjeras attīstības atbalsta pasākums „Skaistuma pasaule” triju mēnešu garumā norisinājās mūsu novada skolās. Skolas, kuras iesaistījās pasākumā: Lāču psk – 7. klases skolēni; Naujenes psk – 7. klases skolēni; Biķernieku psk – 7. klases skolēni; Vaboles vsk 7.-8. klases skolēni; Sventes vsk 7.-8. klases skolēni; Laucesas psk 7.-8. klases skolēni; Špoģu vsk 6.-7. klases skolēni; Kalupes psk 7. klases; Medumu psk 7. klases; Randenes psk 7. klases; Salienas vsk 7. klases; Silenes psk 7.klases; Zemgales vsk 7. kl.; Medumu speciālās pamatskolas 7. klases skolēni.

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Skolēniem tika dota iespēja iepazīties ar friziera un vizuālā tēla stilista profesiju, izmēģināt spējas šajās profesijās. Nodarbības laikā skolēni uzzināja par friziera un vizuālā tēla stilista galvenajiem darba pienākumiem, darba vidi un laiku, profesijas plusiem un mīnusiem, nepieciešamajai izglītībai un zināšanām. Darba iespējām šajā profesijā. Praktiski izmēģināja: matu krāsošanu gan meitenēm, gan zēniem ar krāsainajām lakām izmantojot trafaretus un ar krāsainajiem krītiņiem, “Biedējošais” make-up – rētu veidošana, gaismēnu izmantošana, dažādi efekti, īslaicīgie tetovējumi – tetovējumi izmantojot hennu un uzlīmes, “Lieko” matu piepīšana izmantojot kanekalonu- speciālu materiālu afrofrizūru veidošanai, ikdienas frizūru veidošana.

Skolēni aktīvi un radoši iesaistījās piedāvātajās aktivitātēs un ar interesi veica uzdevumus, nopietni domājot par savu nākotnes profesijas izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *