Karjeras izglītības pasākums Nīcgales pamatskolā

Skola ir vienīgā vieta,
Kurā atmiņu zvans,
Vienojot paaudzes kopā,
Cauri mužībai skan…

24.oktobrī  Nīcgales pamatskolā notika  karjeras izglītības pasākums, kurā piedalījās Daugavpils novada zemnieku saimniecības vadītāji. Ikviens no mums sapņo par savu nākotni un iespēju strādāt un dzīvot Latvijā, it īpaši  Latgalē, tāpēc zemes kopēji dalījās savos sapņos, savā darba pieredzē, iedrošināja skolēnus dzīvot un strādāt savā  zemē.

Mums šķita  saviļņojoši  skaisti un jauki, ka ir cilvēki, kuri  atbalstīja skolēnu vēlmi mācīties, būt aktīviem un zinātkāriem. Mums patīk teikt paldies ikdienā, jo saviļņo jau doma vien, ka ir tādas lietas un tādi darbi, par kuriem ir vērts teikt paldies, un ka ir cilvēki, kuri ir pelnījuši saņemt paldies.

Skolēni ”  Paldies”  par sapratni un savstarpēji atbalstošu sadarbību teica Viktoram Kalānam, Ilmāram Skuķim, Gunāram Trofimovičam , Irinai Somai, Ingūnai Spūlei, Vidai Jaunošānei. 1.-4. klases skolēni sporta zālē rādīja savu  dejasprasmi, bet ēdnīcā pie kopīgi sarūpētā tējas galda vokālais ansamblis veltīja ciemiņiem dziesmas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *