Karjeras izglītības projekta Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” aktivitāte Sventes vidusskolas skolēniem

1.03.2019 pateicoties Karjeras izglītības projekta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros sniegtajam finansiālajam atbalstam Sventes vidusskolas skolēniem bija iespēja apmeklēt izstādi “Skola – 2019” un “Latvijas grāmatu izstādi -2019” Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Izstādi apmeklēja astoņpadsmit skolēni no 9., 11. un 12.klases. Bija laba iespēja klātienē iegūt informāciju par izvēlēto mācību iestādi, piedalīties dažādās aktivitātēs.

Pēc iepazīšanās ar mācību iestāžu stendiem, apmeklējām arī grāmatu izstādi, kurā bija iespēja ne tikai iepazīties ar plašo dažādu izdevniecību piedāvāto grāmatu klāstu, bet arī noklausīties dažādus tematiskos pasākumus uz skatuvēm. Mēs izvēlējāmies piedalīties fonda Sibīrijas bērni vadītājas Dzintras Gekas grāmatas “Skola Sibīrijā” prezentācijā. Prezentācijas laikā uzstājās grāmatas varones, kuru atmiņas ir atspoguļotas grāmatā.

Pasākuma laikā tika iegūta plaša informācija, kura palīdzēs skolēnu karjeras plānošanā. Paldies par finansiālo atbalstu un piedāvāto iespēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *