Karjeras nedēļa Birznieku pamatskolā

Latvijā jau trešo gadu notiek Karjeras nedēļa, kas aktualizē karjeras izglītības jautājumus un veicina skolēnu mērķtiecīgāku karjeras izvēli. Ar atklāšanas izstādi „Nobija līdz profesijai” iesākās Karjeras nedēļa Birznieku pamatskolā. Izstādē tika iekļauti dažādi darbi: rotaļlietas, marku albumi, floristikas darbi, magneti,  nozīmītes, rokdarbi. Bērni atnesa uz izstādi arī savus diplomus un medaļas par sasniegumiem sporta sacensībās un deju konkursos. Hobijs var kļūt arī par darbu.

Klases stundās īpaša uzmanība tika pievērsta skolēnu pavērtējumam un savu spēju izzināšanai.

Katra klase izgatavoja savu prezentāciju – plakatu par profesiju.

Karjeras nedēļas laikā Birznieku pamatskolas skolēni mācījās ka pareizi plānot savu karjeru un atrast savu vietu dzīvē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *