Karjeras nedēļas ietvaros Biķernieku pamatskolas izglītojamie apmeklēja VUGD Višķu posteni

Ugunsdzēsēja profesija ir daudz citādāka nekā varētu šķist no malas. Daudzi domā, ka tā ir vien ugunsgrēka dzēšana un durvju atlaušana, bet tā ir tikai daļa no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darba. Sabiedrība ugunsdzēsēju, glābēju darbu sākusi novērtēt vien pēdējos gados pēc notikušām traģēdijām, kad dzīvības zaudējuši vairāki desmiti, simti cilvēku. Šobrīd vairāk apzināmies, ka katru reizi glābējs, glābjot citu dzīvības, riskē ar savējo. Lai vairāk saprastu, kāpēc cilvēki izvēlas šādu profesiju un nebaidās no briesmām, Karjeras nedēļas ietvaros Biķernieku pamatskolas izglītojamie apmeklēja VUGD Višķi posteni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *