Kārlis Grigulis – mūsu novadnieks

Salienas vidusskolā 2016. gada 16. februārī tradicionāli notika pasākums “Kārlis Grigulis – mūsu novadnieks”.

Galvenā Salienas pagasta bagātība ir tā, ka mūsu pagastā ir dzimis bērnu rakstnieks un ornitologs K. Grigulis.

Šajā gadā lielajam putnu pazinējam apritēja 132 gadi.

Pasākumā piedalījās visi skolēni un skolotāji. 10. klases skolēni noformēja zāli, izstrādāja scenāriju. 5. klase sagatavoja latviešu tautas mīklas par putniem, 7. klase rīkoja viktorīnu. 11. klase sagatavoja un prezentēja materiālus par putniem pirmsskolai un 1.-4. klasei. 8. klase inscenēja fabulu “Dzeguzēns”. 6. klase dziedāja dziesmu “Stārķis uz jumta” jaukā interpretācijā. 9. klases meitenes dziedāja dziesmu, bet 3. klase dejoja šīs dziesmas pavadībā. Pasākums bija izzinošs un interesants.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *