Koncerts māmiņām un vecmāmiņām Špoģu vidusskolā

Paņem mani klēpī un ieaijā,
Un es aizmigšu tavā tuvumā.
Te es jūtos kā princese pasakā,-
Paņem mani klēpī un pasargā…

Tādiem dziesmas vārdiem 8.maija pēcpusdienā savas māmiņas un vecmāmiņas sveica Mātes dienā Špoģu vidusskolas skolēni.

Jau tradicionāli Māmiņu dienas koncerts Špoģu vidusskolā simboliski ir kļuvis arī par skolas interešu izglītības un pulciņu kolektīvu atskaites un izvērtējuma koncertu, kurā visgaidītākie viesi un visjaukākā žūrija ir mūsu pašu māmiņas un vecmāmiņas. Ar emocionāliem dzejoļiem, prozas, kā arī bērnu domrakstu fragmentiem vienā pavasarīgā kamolā pasākuma vadītāji savija kopā skolas ņipro dejotāju un skanīgo dziedātāju sniegumu. Labu vēlējumu, sirsnīgu pateicības vārdu un labestības gaisotnē vecāki ar lepnumu varēja baudīt pašu bērnu deju musturus un dziesmu ritmus. Ar lielu uzņēmību, atbildību un emocionalitāti koncertā savas prasmes rādīja gan skolas pieredzējušie kolektīvi, kas auj kājas ceļam uz  XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, gan mazulīši, kam skatuves gaitas vēl tikko sākas.

Jācer, ka ikvienai māmiņai un vecmāmiņai bērnu sniegums koncertā sniedza gandarījuma sajūtu, lepnumu par mūsu skolēniem, kā arī patiesus atpūtas mirkļus mūsu straujajā dzīves ritmā.

Sargājiet un mīliet savas mātes, godājiet un cieniet viņu sirdis- lai šis vēlējums atrod ceļu uz ikviena cilvēka sirsniņu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *