Konference “Angļu valodas ZPD pamatskolā”

ZPD angļu valodā pamatskolā konferences dalībnieki

9. aprīlī Daugavpils novada Izglītības pārvaldē norisinājās ikgadējā ZPD konference. Špoģu vidusskolu pārstāvēja divas izglītojamās: Laura Lāčauniece un Annija Abarone.

Annijai Abaronei tā bija debija ZPD konferencē. Viņas darba tēma “Building a Wind Turbine” balstīta uz Comenius daudzpusējās partnerības projekta „Mission into the Future” aktivitāti, kā uzbūvēt vēja turbīnu no pārstrādājamajiem materiāliem. Vēja turbīnu Annijai palīdzēja izgatavot fizikas skolotājs Juris Švarcs un bioloģijas, ģeogrāfijas skolotājs Jānis Suveizda.

Astoņu konkurentu vidū Laura ieguva godpilno pirmo vietu ar savu pētniecisko darbu „Graphology- Myth or Science”, kurā viņa pētīja to, kā rokraksts raksturo cilvēku, kā ir mainījies viņas rokraksts gadu laikā un ko tas par viņu, kā personību liecina. Laura jau trešo gadu piedalās angļu valodas ZPD konferencē.
Apsveicam ar panākumiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *