Konkurss “Ieraugi manu pasauli”

Konkursa dalībnieces kopā ar skolotāju Āriju

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” rīkoja radošo darbu konkursu “Ieraugi manu pasauli”, kura mērķis bija veicināt radošo darbību, dot iespēju jaunajiem māksliniekiem radoši izpausties dažādās jomās un nodrošināt iespēju parādīt savus darbus plašākai publikai. Tā bija iespēja Špoģu vidusskolas interešu izglītības pulciņa dalībniecēm pamēroties spēkiem ar Latgales radošajiem jauniešiem. Konkursam tika pieteikti trīs darbi. Divi tēlotājmākslas kategorijā un viens digitālās fotomākslas kategorijā.

10.decembrī, izstādes atklāšanas pasākumā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, satikās izstādes dalībnieki un laureāti. Latgales konkursam tika iesniegti 94 darbi. Sintija Sorokina un Angelina Šnitko saņēma pateicības. Savukārt Sintijas Daukštes digitālā foto kolāža ieguva trešo vietu. Lepojamies ar radošajām jaunietēm!

Paldies par transporta nodrošinājumu uz Rēzekni sakām Višķu pagasta pārvaldes vadītājam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *