Konkursu “ES ielūdzu uz ARTIŠOKU” un “ARTIŠOK’ER” dalībnieku apbalvošana

14.oktobrī, Daugavpils pilsētas domē notika Jaunatnes departamenta rīkoto konkursu „ES ielūdzu uz ARTIŠOKU” un „ARTIŠOK’ER” dalībnieku apbalvošana. Abi konkursi notika Jauniešu festivāla „ARTIŠOKS 2013” ietvaros, kas notika septembra sākumā. Uz konkursu apbalvošanu ieradās gan paši dalībnieki, gan to pasniedzēji un draugi. Visiem klātesošajiem bija iespēja apskatīt Graffiti mākslas darbu izstādi, fotogrāfiju prezentāciju un lielo fotoalbumu ar labāko konkursa darbu bildēm.

Pasākumu atklāja un balvas uzvarētajiem pasniedza Domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Jānis Dukšinskis, kas novēlēja jauniešiem tik pat aktīvi piedalīties pilsētas pasākumos un sekot jaunām aktivitātēm un projektiem.

Jauniešu radošā konkursa rezultāti:Graffiti māksla un skices:1.vieta – Ludmilai Smertjevai2.vieta – Adrianai Kaķītei3.vieta – Ingai Mukānei

Pateicības saņēma Viktorija Švedova, Svetlana Kauzova, Veronika Putro

Skolotājs – konsultants: Nellija Muižniece

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *