„Kopā būt!” Birznieku pamatskolā

Visas skolās ir vasaras brīvdienas, bet Birznieku pamatskolā veiksmīgi turpinās projekts “Kopā būt!”.

Projekta ietvaros pedagoģi, skolēni un vecāki apmeklēja Daugavpils māla centru un Daugavpils novadpētniecības un makslas muzeju. Māla centrā bērni kopā ar vecakiem iepazinās ar mākslas izstādēm un paši darbojās radošas darbnīcās, kur veidoja dažādas figuras no māla.

Daugavpils novadpētniecības muzejā iepzinājās ar pilsēta vēsturi, dažādu makslinieku gleznu izstādēm, “Lata” un “Euro” vēsturi. Interesanti bija visiem, jo bērnu vecāki pirmo reizi apmeklēja muzeju un mala centru.

Projekta dalībnieki ir gandarīti par redzēto un dzirdēto un pateicas muzeja un centra darbiniekiem par viesmīlīgo uzņēmšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *