“Kopā būt!” Daugavpils jeb Dinaburgas cietoksnī

2017.gada 29.augustā projekta “Kopā būt!” ietvaros Zemgales vidusskolas skolēni kopā ar vecākiem devās uz Dinaburgas cietoksni. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties kvestā “Ģimenes pašbilde”.

No daudzveidīgajiem cietokšņa pieminekļiem tika izvēlēti spilgtākie seši objekti, kurus vajadzēja atrast pēc dotās kartes. Blakus atrastajiem pieminekļiem vajadzēja nofotografēties kopā ar ģimenes locekļiem. Par vērtēšanas kritērijiem kļuva laiks, dalībnieku aktivitāte un bilžu oriģinalitāte. Galveno dāvanu, biļetes uz Marka Rotko centru, par piedalīšanos kvestā ieguva Lukjansku ģimene. Īstenībā šajā konkursā nebija zaudētāju, tāpēc ka gan bērni, gan vecāki guva gandarījumu un labu noskaņojumu, pildot uzdevumus. Liels paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un aktivitāti, kā arī spēles organizatoriem – vēstures skolotājai Anastasijai Kočmarjovai un krievu valodas un literatūras skolotājai Larisai Safronovai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *