Krāšņie ziedu pušķi un skanīgas dzejas rindas Lāču pamatskolā

Man patīk rudens puķes,
Raibās asteres un mārtiņrozes
Tās jautras ir kā jaunas skuķes,
Un vienmēr turas tikai bariņos.
/straume22/

Septembris ir Dzejas mēnesis. Dzeja skan visās Latvijas malās. Arī Lāču pamatskolā tas ir ienācis ar krāšņiem rudens ziediem un dzejas skaistajām rindām.

Skolas padome sadarbībā ar Lāču pamatskolas bibliotekāri organizēja ziedu un ziedu pušķu konkursu “Ziedi dzejā”. Skolēni izgatavoja ziedu pušķi, un paši sacerēja vai pieskaņoja cita autora dzejoli saviem pušķiem. Visas nedēļas laikā Lāču pamatskolas 2. stāva foajē varēja aplūkot ziedu pušķus un izbaudīt skaistās dzejas rindas. Klases stundā katrs izstādes dalībnieks varēja prezentēt savu pušķi un nolasīt dzejoli.

Katrs izstādes dalībnieks par savu pušķi saņēma pateicību un piemiņas dāvanu.

Ceram, ka tāda tradīcija turpināsies arī turpmāk!

Lai visiem krāšņs un poētisks rudens!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *