Krāsu nedēļa Vaboles vidusskolā

Mēs dzīvojam krāsu pasaulē. Krāsas mūsu dzīvi rada krāšņāku un spožāku. Katrai no tām piemīt savs skaistums, raksturs, nozīme un spējas… Spējas kaut ko mainīt, uzlabot un attīstīt…

Lai padarītu savu pelēcīgo ikdienu krāšņāku un interesantāku, Vaboles vidusskolas 5 .klase kopā ar audzinātāju rīkoja krāsu nedēļu.

Pirmdienā visi centās apģērbties DZELTENĪGOS toņos, lai katrā skolas stūrītī ienestu pavasara saules siltumu.

Otrdiena bija ZILĀ DIENA. Skolēni lasīja I.Ziedoņa „Zilā pasaka”, skaidroja zilās krāsas nozīmi cilvēku dzīvē. Izlasot pasaku un noklausoties zilās krāsas nozīmi, skolēnos radās interese iedziļināties un izprast krāsu pasauli.

Trešdiena bija SARKANĀ DIENA. Sarkanā krāsa asociējas ar mīlestību un dzīvību. Skolēni lasīja interesantus kultūras un zinātnes faktus par sarkano krāsu, kā arī iepazīstināja ar sarkanās krāsas nozīmi citās valsts kultūrās.

Ceturtdiena bija svētuma un gaismas diena, jo katra apģērbu rotāja BALTĀ KRĀSA. Balto gaismu un mieru katrā sirdī ienesa izpildītāja Gunāra Kalniņa dziesma „Baltā dziesma”, kuru izpildīja 10.klase.

Piektdienā visi tērpās ZAĻĀ KRĀSĀ. Visiem klātesošajiem skolēni lasīja I.Ziedoņa “Zaļo pasaku”.

Katrs no mums bija kā gaismiņa, kura atnesa siltumu, mīlestību un krāšņumu mūsu ikdienā. Mūsu acīs mirdzēja brīnums, kuru uzbūra ar krāsu daudzveidību. Mēs katrs jutāmies kā krāsu pasakā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *