Krievu valodas nedēļa Lāču pamatskolā

No 7 aprīļa līdz 10 aprīlim Lāču pamatskolā notika krievu valodas nedēļa, kuras ietvaros 4.- 9. klases skolēniem bija iespēja piedalīties dažādos pasākumos ne tikai stundu laikā, bet arī ārpusskolas konkursos un meistarklasē Naujenes tautas bibliotēkā.

6. – 7. klases skolēni radoši darbojās grupās “Vārdu darbnīca”, 8.b klases skolēni organizēja radošo darbu izstādi “Ciemos pie Ivana Krilova “, bet 5. klases skolēni radoši darbojās meistarklasē ” Lieldienu nozīme  un tradīcijas”, kura notika Naujenes tautas bibliotēkas Lociku filiālē. Pateicāmies  bibliotekārei Tamārai Gordinai par interesantu un izzinošu nodarbību.

Ļoti interesanti notika literārā kafejnīca, kuru organizēja krievu valodas skolotāja Nadežda Dudareva. Uz šo pasākumu bija pieaicināti 15 Birznieku pamatskolas skolēni skolotājas Galina Kužovnikas vadībā. Skolēni kopā lasīja dzejoļus par pavasari, minēja mīklas, diskutēja par mākslu, pēc tam kopā dzēra tēju un dejoja “hip – hopu”. Tikšanās noritinājās ļoti draudzīgajā gaisotnē un ciemiņi apsolīja mums, ka rudenī Lāču pamatskolas skolēni dosies uz Birznieku pamatskolu.

Radošs un interesants bija arī noslēguma pasākums. Pie mums ciemos uz literāro istabu bija uzaicināts dzejnieks no Daugavpils Stanislavs Volodko. Viņš iepazīstināja skolēnus ar sevi, pastāstīja par savas dzejas tēliem, pastāstīja ka viņš raksta dzeju no 14 gadu vecuma. Mūsu skolēni lasīja vairākus Staņislava Volodko dzejoļus no dažādiem krājumiem. Noslēgumā S. Volodko bija uzdoti dažādi jautājumi par viņa dzīvi un daiļradi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *