Krievu valodas pasākums Kalupes pamatskolā

26. februārī mūsu skolā notika pasākums „Mēs mācāmies krievu valodu!” Tie bija īsti krievu valodas zināšanu svētki!

Pasākumā bija prezentācijas par krievu valodas zināšanu nozīmi un par matrjošku izcelsmes vēsturi, kā arī multfilma par Jemeļu – krievu tautas pasakas varoni.

Katra klase sagatavoja kādu priekšnesumu. Ar lielu interesi visi klātesošie noskatījās krievu tautas pasaku inscenējumus „Namiņš” un „ Rausis”. Skanēja dziesmas, dzeja. Visus iepriecināja 9.klases meiteņu sagatavotā deja „ Matrjoškas”. 5.-8. klašu meiteņu izpildījumā klausījāmies arī krievu častuškas par skolas dzīvi.

Krievu nedēļas ietvaros tika organizēta skolas krievu valodas olimpiāde pa klašu grupām, un šajā pasākumā skolēni saņēma arī nopelnītos diplomus.

Pasākuma noslēgumā galvenais varonis Jemeļa saprata, ka ir nopietni jāmācās krievu valoda, lai varētu arī tikpat labi uzstāties kā skolēni. Arī Raganai, kura pasākuma sākumā bija nozagusi mūsu skolu, patika skolēnu talanti, un viņa nolēma palikt mūsu skolā uz visiem laikiem.

Katrs šī pasākuma dalībnieks guva pārliecību, ka valodu apguve paplašina redzesloku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *