Krievu valodas skolotāji iepazīstas ar iespēju veidot video stundas Tavaklase.lv

4. novembrī notika krievu valodas skolotāju seminārs, kurā piedalījās un dalījās ar savu pieredzi Skola2030 eksperte un izglītojošas vietnes skolotājiem un skolēniem Tavaklase.lv video stundu veidotāja un vadītāja Valentīna Voiciša. Skolotājiem bija iespēja iepazīties ar video stundām, interesantām un skolēniem piemērotām metodēm, ar kuru palīdzību viņus neuzkrītoši motivēt aktīvi darboties stundā. Valentīna rādīja kāda nozīme ir intereses izraisīšanai uzstādot plānoto- skolēniem interesējošu rezultātu. Skolotājiem tika parādīta āra nodarbību nozīme. Krievu valodas skolotāji nolēma turpināt pieredzes pārņemšanu no Valentīnas Voicišas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *