Krievu valodas skolotāju seminārs Tabores pamatskolā

5. klases skolēni ar skolotāju J. Parfenu

25. septembrī Tabores pamatskolā notika Daugavpils novada krievu valodas skolotāju izbraukuma seminārs. Ciemiņi tika sagaidīti skolas parkā, kur sākumā barons Engelhards (Vladislavs Viktorovs 6.klases skolnieks) iepazīstināja  ar skolas vēsturi, barona stādīto parku.

Darba gaitā skolas direktore izstāstīja par integrēto stundu, tās vadīšanas metodiku, pielietojamajām darba metodēm, kā arī demonstrēja piemērus no skolas metodiskā darba. Skolotāji apmeklēja integrēto stundu 6.klasē par tēmu ” Rudens noskaņojums”, kurā skolotāja veiksmīgi apvienoja krievu valodu, angļu valodu un vizuālo mākslu. Skolotāja Tatjana Terentjeva prasmīgi izmantoja dažādas interaktīvās darba formas un metodes.

Skolotāji 5.klasē apmeklēja ārpusstundu pasākumu, ko novadīja skolotāja Jeļena Parfena. Skolotāja veiksmīgi iemācīja, pārliecināja mīlēt rudeni ne tikai skolēnus, bet arī skolotājus.

Krievu valodas skolotāji bija gandarīti par veiksmīgi organizētu semināru, kā arī pa vidi, ģimenisku, savstarpējo atbalstu šajā nelielajā lauku pamatskolā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *