Labāko vieglatlētu sasniegumi Latvijas čempionātos

Vasaras garumā notika Latvijas čempionāti visām vecuma grupām. Neskatoties uz epidemioloģisko situāciju valstī, sportistiem izdevās parādīt labus rezultātus.

2.-3. jūlijā Ogrē notika Latvijas čempionāts U-18 un U-20 vecuma grupām vieglatlētikā. Daugavpils novada sporta skolas vieglatlēti, neskatoties uz karsto laiku, uzrādīja labus rezultātus savās disciplīnās. Divas sudraba medaļas izcīnīja Adriana Kandu lodes grūšanā ar rezultātu 13m 16cm un diskā mešanā ar rezultātu 35m 88cm. Bronzas medaļu ļoti negaidīti saņēma Darija Stepanova, pārvārot augstumu 1m 63cm uzrādot savu personisko rekordu.

Bez medaļām mūsu vieglatlēti nepalika arī U-16 čempionātā, kurš notika arī Ogrē 15.-16. jūlijā. Sudraba medaļu izcīnīja Ksenija Kozlova 300m barjerskrējienā ar rezultātu 47,52 sek. Teicamu rezultātu parādīja meiteņu kvartets: Līga Ozoļiņa, Alisa Gerasimova, Ksenija Kozlova un Jana Griškjāne zviedru stafetē, uzrādot rezultātu 2:30,60, un ieguva trešo vietu un 4x100m stafetē ar rezultātu 51.20 sek ieguva otro vietu, zaudējot Rīgas Arkādijas sporta skolas vieglatlētiem. Sportistus sacensībām gatavoja treneri Jana un Dmitrijs Hadakovi.

Pieaugušo čempionātā otro vietu desmitcīņā izcīnīja trenera Sergeja Petrakova audzēknis Vilmārs Settarovs ar kopēju punktu summu 5063, bet trešo vietu izcīnīja Raivis Vaikuls ar kopējo punktu summu 4984. Bronzas medaļu saņēma Anna Marija Petrakova 10000m skrējienā ar rezultātu 40:52,29.

Ļoti priecē, ka daži sportisti šajās atbildīgās (nozīmīgās) sacensībās uzrādīja personiskos rekordus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *