Labdarības akcija Birznieku pamatskolā

Visu decembri Birznieku pamatskolas skolēni piedalījās akcijā „Palīdzēsim dzīvniekiem kopā”. Mūsu skolēni, vecāki un skolotāji ziedoja dzīvnieku barību, kuru pēc ziemas brīvdienām piegādāja patversmē „Otrā māja”. Akcijas laikā tika vākti ziedojumi – barība, segas, palagi, avīzes, trauki un dažādas citas mazajiem mīluļiem vajadzīgas lietas. 12.janvārī mēs devāmies uz dzīvnieku patversmi lai nogādātu tur visu saziedoto. Patversmes darbiniece mūs izvadāja pa visām telpām, iepazīstināja ar dzīvnieku likteņiem, pastāstīja par savu darbu. Viņa bija ļoti pateicīga, ka Birznieku pamatskolas skolēni palīdz šiem nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem. Un mēs nolēmām, ka nākamgad arī izsludināsim tādu labdarības akciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *