Labdarības koncerts Kalupē

Ja tās domas, ko tev veltu,
Visas puķēs pārvērstos-
Brīnišķīgs dārzs ap tevi zeltu,
Grimdams smaržu vīrakos.

Pavasarī daba sāk mosties un dāvāt mums savu siltumu. Pavasaris ir atnesis vairāk saules, vairāk siltuma, vairāk zaļuma, vairāk pozitīvu emociju. Šīs pozitīvās noskaņas jau tradicionāli Skrudalienas pamatskolas bērni kopā ar biedrību „Dzidra straume” cenšas dāvāt citiem. Šopavasar ciemojāmies Kalupes sociālās aprūpes centrā ar koncertu „Pavasara noskaņās”. Dziesmās, tautas dejās, dzejā, mīklās, sporta dejās izteicām savu prieku un siltumu! Vēlējām veselību, prieku un līksmi visam gadam visiem tās iemītniekiem. Bet, lai vēl ilgāk paturētu savās atmiņās un sirsniņās mūsu bērnu sniegumu, mēs dāvājām katram pašdarinātu ziedu pušķīti ar pavasara ziediem, siltuma vēstnešiem – krokusiem!

Sakot paldies vārdus viens otram, mēs atvadījāmies līdz nākošai reizei.

Skrudalienas pamatskola un biedrība „Dzidra straume”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *