Labie darbi dod gandarījumu

Katru gadu Latvijā tiek organizēta Labo darbu nedēļa. Un katru gadu tajā iesaistās arī Vaboles 45. gaidu vienība. Labs darbs var būt lapu sagrābšana savas mājas pagalmā, tas var būt īss sarunas brīdis ar kaimiņu vientuļo tanti, tas var būt arī kāds lielāks un ilgspējīgāks projekts. Taču lai kāds tas arī būtu, tas dara mūsu pasauli labāku, bet pašus darītājus sirdssiltākus un dvēseliskākus. Gaidas šajā nedēļā veica četrus labos darbus – iznēsāja pašvaldības avīzi Vaboles ciema iedzīvotājiem, sagrieza ābolus Skrindu dzimtas muzeja Kulinārā mantojuma projektam, apkopa vientuļo cilvēku kapiņus Mukānu kapsētā, sakopa bijušā skolas direktora V. Arnicāna un viņa sievas kapiņus Daugavpils komunālajā kapsētā. Veidosim pasauli labāku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *