Labie darbi Naujenes pamatskolā

Šogad no 13. līdz 19. oktobrim jau sesto gadu pēc kārtas labdarības organizācija «Palīdzēsim.lv» organizē akciju «Labo darbu nedēļa».  Kā zināms, labais bieži vien sākas no kāda sīkuma, kam nav liela materiālā vērtība, tāpēc Labo darbu nedēļā arī mūsu skola, protams, neizpalika bez darba, ar ko varētu lepoties gan skolēni, gan mūsu skola.

14. oktobrī mēs, Naujenes pamatskolas mazpulcēni un mūsu skolotāja Z.Pauliņa, devāmies uz Jezupovas Svētā Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcu, lai sakoptu tās apkārtni.

Mūs pie baznīcas sagaidīja Jezupovas draudzes priekšsēdētāja S.Locika, kura ierādīja veicamos darbus. Baznīcas teritorijā kopīgi grābām lapas, kārtojām puķu dobes, lai draudzes cilvēkiem, kuri nāk uz dievnamu, būtu skaists skats, uz kuru ik dienu paskatīties. Lai arī mums tas bija darbs, mēs tomēr to izbaudījām, bijām kopā ne vairs kā skolēni skolas solos ar skolas ikdienu, bet kā ļoti labi draugi. Nekad laikam pusdienu zupa, kuru mums atveda skolas direktors P.Brovkins un saimniecības pārzine L.Jemeļjanova, bet izvārīja mūsu skolas lieliskā pavāre R.Prohovska, nebija tik garšīga, kā šoreiz – pēc labi padarīta darba! Bija jautri, un, šo labo darbu veicot, bija jūtamas tiešām jaukas emocijas, jo kādam tas, ko mēs darījām, sagādās lielu prieku. Paldies par ierosinājumu darīt labus darbus! Lai arī ikdienā mēs veiktu pēc iespējas vairāk labu darbu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *