Labo darbu nedēļa

No 5. līdz 9. oktobrim valstī notiek Labo darbu nedēļa, kurā ar prieku vienmēr iesaistās Vaboles 45.gaidu vienība. Šogad meitenes šajā nedēļā veica trīs labos darbus. Tie notika sadarbībā ar Vaboles pagasta sociālo darbinieci V. Skrindu, Vaboles vidusskolas direktori E. Skrupsku un Skrindu muzeju. Pirmdien meitenes devās pa Vaboles ciema individuālajām un daudzdzīvokļu mājām, lai iznēsātu pastkastītēs novada avīzi. Avīze tika piedāvāta arī sastaptajiem pagasta iedzīvotājiem. Trešdien gaidas devās uz Skrindu muzeju, kur cītīgi mizoja un grieza ābolus žāvēšanai. Izžāvētie āboli tiks izmantoti Kulinārā mantojuma pasākumu radošajās darbnīcās. Piektdien vecākās gaidas devās uz Līksnas baznīcu, lai rūpīgi sakoptu ērģeļu un kora dziedāšanas telpas.

“Dari labu. Vienkārši dari!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *