Labo darbu nedēļa Vaboles vidusskolā

12.10. – 18.10. visā Latvijā vairojās labie darbi. Arī Vaboles vidusskolas skolēni labprāt darbojās, izpalīdzēja, samīļoja un atbalstīja. Lielākā daļa skolēnu strādāja pie skolas apkārtnes sakopšanas, jo rudens ir bagāts ar koku lapām.

Kā vienmēr uz labajiem darbiem naskas bija 45. gaidu vienības meitenes, kuras, vadītājas un pagasta sociālās darbinieces mudinātas, darīja labus darbus – dažas meitenes nogādāja pagasta iedzīvotājiem novada avīzi, citas ar pašu gatavotajiem salātiem iepriecināja pagasta invalīdi.

10. klases skolēni gāja pie pagasta iedzīvotājiem, piedāvājot savu palīdzību. Skolēni ar lielu atsaucību strādāja dažāda veida darbus – gan grieza ābolus, gan mazgāja logus, gan kopa ābeles. Kopābūšana un labi padarīts darbs radīja skolēnos prieku un pozitīvas emocijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *