Lāčplēša diena Biķernieku pamatskolā

Šī gada 11. novembrī Biķernieku pamatskolā noritēja Lāčplēša dienai veltīts pasākums „Dižpuika”. Sacensību laikā mūsdienu puikas pierādīja savu veiklību, apņēmību, gudrību, izturību un varonību, atceroties stāstīto par īstajiem Latvijas aizstāvjiem un karavīriem valsts dibināšanas sākumposmā. Svinīgā, kaut arī jautrā gaisotnē puikas pierādīja savu gudrību, atbildot uz jautājumiem par Latviju, veiklību palīdzības sniegšanā un izturību, pūšot balonus un citos pārbaudījumos.

Teātra pulciņa vadītāja Jeļena Ivbule kopā ar saviem audzēkņiem iestudēja uzvedumu par Lāčplēsi, savu interpretāciju par A.Pumpura eposu „Lāčplēsis”. Bērni ar lielu prieku un atbildības sajūtu iesaistījās uzveduma tapšanā, skolotāja izsaka lielu paldies vecākiem par palīdzību uzveduma tapšanā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *