Lāčplēša dienas pēcpusdiena Skrudalienas pamatskolā

Kur zemi lai krāšņāku rastu,
kam skaistākas dziesmas lai dzied,
kā zemi pie dzintara krasta,
kā zemi, kur ābeles zied.
Tā zeme ir dzimtene mana,
te izaugt un dzīvot man ļauts.
Ik puķe tās vārdu man zvana,
šo zemi par Latviju sauc.
(..)(A. Sakse.)

Lāčplēša diena ir Latvijai nozīmīgi svētki. Arī Skrudalienas pamatskolā skolēni atsauca atmiņā šo svētku nozīmi latviešu tautai. Lāčplēša dienas pēcpusdienā skolēni noskatījās prezentāciju par Lāčplēša dienu, valsts simboliem, nozīmīgiem valsts objektiem, dabu un kultūrvēsturi. Bērni locīja sarkanbaltsarkanās lentītes un pārbaudīja savu erudīciju dažādos jautājumos par Latviju. Pasākuma noslēgumā visi vienoti aizdedzināja svecītes pie skolas, pieminot Latvijas karavīrus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *