Lāču pamatskola nosvinēja jubileju

17. aprīlī  Lāču pamatskolā notika skolas 20 gadu jubileja un absolventu tikšanas vakars. Pasākumā ieradās 68 absolventi, ciemiņi no Daugavpils novada domes, Naujenes pagasta pārvaldes un Naujenes pagasta iestādēm. Pasākums sākās ar koncertu, kuru sagatavoja mūsu skolas kolektīvs.

Pēc koncerta un apsveikumiem skolas ciemiņiem bija iespēja apskatīt renovēto skolu un jauno sporta zāli. Absolventi izteica pateicību skolai un skolotājiem, viņi bija priecīgi, ka skola pēc renovācijas ir kļuvusi skaistāka. Absolventi satikās ar savām klases audzinātājām un klasesbiedriem, jautrā gaisotnē  pie kafijas tasītes viņi varēja pakavēties atmiņās par saviem skolas gadiem.

Gaidām mūsu mīļos absolventus atkal nākamgad.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *