Lāču pamatskolā notika pieredzes apmaiņas seminārs angļu valodas skolotājiem

20015. gada 2. decembrī Lāču pamatskolā notika pieredzes apmaiņas seminārs Daugavpils novada angļu valodas skolotājiem. Lāču pamatskolas angļu valodas skolotāja Valentīna Zaiceva dalījās pieredzē, kā viņa izmanto interaktīvo tāfeli angļu valodas stundās.

Skolotājiem bija iespēja novērot, kā dažādas klašu grupas veica interaktīvos uzdevumus lasīšanas, rakstīšanas, klausīšanās un runāšanas iemaņu attīstībai. Semināra turpinājumā ciemiņi skatījās skolēnu sagatavoto koncertu angļu valodā “Mēs sagaidām ziemu!” Seminārs notika draudzīgā atmosfērā, skolotāji izrādīja lielu interesi par iespējām darbā ar interaktīvo tāfeli angļu valodas stundā. Katrs semināra dalībnieks saņēma disku ar skolotājas pašsagatavotajiem interaktīvajiem uzdevumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *