Lāču pamatskola saņem finansējumu “Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi” projekta realizācijai

Lāču pamatskola piedalījās Monreālas Latviešu sabiedriskā centra un Vītolu fonda ekskursiju projektu konkursā “Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”. Projekta mērķis bija veicināt Latvijas vēstures izzināšanu un intereses attīšanu par Latvijas vēsturi dažādos laika periodos un novados. Konkursam bija iesniegti 127 pieteikumi no visas Latvijas, no kuriem tika atbalstīti 52.

2014. gada 16. aprīļa konkursa noslēguma sarīkojumā Lāču skola saņēma finansējumu projekta realizācijai. Maijā skolēni dosies ekskursijā, kuras laikā 5.-8. klašu skolēni iejutīsies gidu lomā, stāstot par Daugavas tiltiem posmā no Daugavpils līdz Rīgai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *