Lāču pamatskola uzvarēja projektā “Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”

Jau otru gadu pēc kārtas Lāču pamatskola piedalās Monreālas Latviešu sabiedriskā centra ekskursiju projektu konkursā “Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”. 2015. gada 17. aprīlī uzvarētāji tika uzaicināti piedalīties konkursa noslēguma sarīkojumā Rīgas Latviešu biedrības namā Rīgā. Pasākuma dalībniekiem tika organizēta ekskursija. Goda viesis, nama priekšsēdētājs G. Gailītis, pēc uzstāšanās sarīkoja pārsteigumu un pasākuma dalībniekiem tika dota iespēja pārrakstīties Brīvības pieminekļa Goda grāmatā. Lāču pamatskola vinnēja sertifikātu 400 EURO vērtībā, kurš tiks izmantots skolēnu mācību ekskursijai uz latviešu dzejnieka Raiņa bērnības piemiņas vietām. Par projekta sagatavošanu A. Kondrašenkova un V. Zaiceva tika apbalvotas ar pateicības rakstiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *