Lāču pamatskolas 8.a un 8.b klases skolēnu ceļojums Rēzeknes robežsardzes koledžā

Mūsu projekta nedēļas tēma bija: „Ceļojums robežsargu profesijā”. 11. februārī  mēs, 8.a un 8.b klases skolēni, braucām ekskursijā uz Valsts robežsardzes koledžu Rēzeknē. Mēs braucām ar autobusu, ar kuru mūs nodrošināja Valsts robežsardzes Daugavpils pārvalde. Pie koledžas mūs gaidīja inspektore Dace Lomanovska. Viņa organizēja ekskursiju pa šo mācību iestādi.

Mēs redzējām kadetus. Visi kadeti un personāls bija oficiālā formā, tas ir obligāti. Apmeklējām auditorijas. Vienā no tām studenti gaidīja skolotāju. Mums daudz stāstīja par robežsargu profesiju un to vēsturi. Redzējām senus robežsarga transportlīdzekļus, sakaru līdzekļus. Koledžas bibliotēkā atrodas grāmatas par robežsardzi un arī cita literatūra. Vēlāk redzējām video par šo mācību iestādi un robežsardzi. Mēs daudz uzzinājām par kinologa profesiju. Redzējām apmācītu suni, kurš parādīja visas savas prasmes. Redzējām mazus kucēnus. Tie bija maziņi, bet nederīgi robežsardzei. Koledžā ir sporta komplekss: sporta zāle, baseins, šautuve. Tur notika sacensības.

Ekskursijas beigās mēs pateicāmies par visu inspektorei Dacei Lomanovskai, un braucām mājās. Es uzzināju daudz jauna. Man ļoti patika šī ekskursija.

Mēs pateicamies visiem ekskursijas organizatoriem: Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldei, D. Kotovas vecākiem par transporta nodrošināšanu un ekskursijas rīkošanu. Gribam pateikt atsevišķu paldies autobusa vadītājam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *