Lāču pamatskolas dejotāji spēlē un danco Madonā

15. martā, pavasara brīvlaikā Lāču pamatskolas 5. – 8. klašu deju kolektīvs jau plkst. 7.00 ar labu garastāvokli un tērpiem rokās pulcējās pie skolas, lai dotos braucienā uz Madonu. Deju kolektīvi no dažādām Latvijas pilsētām pulcējās Madonā, lai piedalītos tautas deju kolektīvu pasākumā „Spēlēju un dancoju”.

Jau plkst. 9:30 mēs ieradāmies viesmīlīgajā Madonas pilsētā. Sporta hallē mūs sagaidīja Madonas simbols – gailis, kurš vēlāk atklāja pasākumu. Pirmajā pasākuma daļā piedalījāmies jautrās sportiskās aktivitātēs – komandas lēkšana ar lecamauklu, bumbiņas pacelšana ar virvēm, zivs ķeršana, puzzles salikšana, naglas sišana, malkas zāģēšana, pupiņu šķirošana, Da Vinči tilta celšana, spēle „Memory”, ka arī radošajā darbnīcā, kurā meitenes izveidoja lielu rudzupuķi savai mīļākajai audzinātājai. Aktivitāšu laikā mūsu dejotāji parādīja cik draudzīgi un saliedēti viņi ir, ka var iedvesmot viens otru.

No plkst. 17.00 – 19.30 Madonas kultūras namā notika iespaidīgs deju kolektīvu koncerts. Tas nebija konkurss, netika piešķirtas pakāpes, vietas vai nominācijas. Pasākuma mērķis bija motivēt dejotājus tikties ar vienaudžiem, padalīties vai pilnveidot deju prasmes.

Pasākums noslēdzās ar diskotēku, kur visi kolektīvi jautri un saliedēti pavadīja pēdējo brīvlaika dienu.
Liels paldies pasākuma organizatoriem par interesantu, aizraujošu, pārdomātu pasākumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *