Lāču pamatskolas panākumi konkursā “Uzdrīkstos! Domāju! Radu!”

Jau trešo gadu pēc kārtas “Prātnieku Laboratorija” organizē konkursu 4., 5. klašu skolēnu komandām no visām Latvijas skolām. Komandu veido seši skolēni, kas gatavi izmēģināt spēkus dabaszinātņu, matemātikas un tehnoloģiju pasaulē.

Šogad arī Lāču pamatskola piedalījās šajā olimpiādē. Skolu pārstāvēja 4. klases skolnieces Marija, Valerija, Katrīna un 5. klases skolnieces Viktorija, Alīna, Milana. Komandu atbalstīja Lāču pamatskolas skolotājas: A. Koroļkova, N. Laitāne un J. Semjonova.

Pirmajā kārtā katrs skolēns individuāli veica tiešsaistes uzdevumus, kuru saturu veidoja matemātikas, dabaszinību un programmēšanas jautājumi. Komandas rezultātu veidoja visu skolēnu kopīgi iegūtie punkti. Pirmajā kārtā piedalījās 96 komandas no dažādām Latvijas skolām.

Otrās kārtas ietvaros komanda iejutās zinātnes raidījuma vadītāja lomā un gatavoja 3 minūšu garu video “Zobratu stāsts”, kurā skaidroja zobratu darbības principus, demonstrējot piemērus no dzīves. Video ļoti iepatīkas žūrijai un mēs tikām finālā!

Tagad mūsu komandai priekšā ir cīņa finālā ar vēl 24 komandām.

TURAM ĪKŠĶUS PAR MŪSU KOMANDU!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *