Lāču pamatskolas skolēni iepazīst apkalpojošās sfēras profesijas

12. aprīlī mēs, Lāču pamatskolas 7.-9. klašu skolēni, apmeklējām Daugavpils Tirdzniecības profesionālo vidusskolu. Katru gadu Atvērto durvju dienas ietvaros šī mācību iestāde piedāvā aizraujoši interesantas meistarklases. Tā, ka mūs bija daudz, pēc reģistrācijas mēs sadalījāmies divās grupās un devāmies pētīt profesijas. Tirdzniecības vidusskola piedāvā apgūt vairākas profesijas: pavārs, konditors, restorāna pakalpojumu speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists un mazumtirdzniecība veikala pārdevējs. Protams, visvairāk mums iepatīkas praktiskās darbnīcas, jo katrs no mums varēja pamēģināt savas spējas: pagatavot garšīgo desertu, bezalkoholisko kokteili, uzpildīt kūciņu ar krēmu, salocīt skaisti auduma salveti, pat izrotāt dāvanu aploksnīti! Ļoti interesanti bija iepazīties ar mācību kabinetiem un uzzināt par mācībām no pašiem studentiem. Viņi ar lepnumu demonstrēja savus darbus vairākās izstādēs. Mūsu zēniem visvairāk iepatīkas strādāt ar kases aparātiem, bet meitenes it īpaši atzīmēja kulinārijas un pavāra darbnīcas.

Paldies skolas administrācijai un Audzēkņu padomes locekļiem par lielisko iespēju izmēģināt apkalpojošās sfēras profesijas!

Pasākums notika Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *