Lāču pamatskolas skolēni stādīs un audzēs

Lāču pamatskolas 1.-6. klašu skolēni iesaistījušies stādu audzēšanas konkursā “Dārznīca”, kuru organizē Stādu audzētāju biedrība.

Jau otro gadu ir izdevies iekļauties šajā projektā. Šogad no aprīļa līdz maija beigām skolēniem ir iespēja aktīvi darboties, izaudzējot trīs dažādus augus – hostas, lupīnas un ogābeles, un dalīties savos sasniegumos un atklājumos ar citiem konkursa dalībniekiem izmantojot interaktīvu aplikāciju.

Skolēni jau saņēmuši stādu audzēšanas komplektus, kuros ievietoti stādmateriāli, augsne, podiņi, mēslojums un “Augu dienasgrāmata”, kurā skolēniem būs jāapraksta visas veiktās darbības, savi novērojumi un secinājumi par stādu audzēšanas procesa gaitu projekta laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *