Lāču pamatskolas skolēni un pirmskolēni Naujenes tautas bibliotēkas Bērnu nodaļā

Šī gada 23. aprīlī Lāču pamatskolas sākumskolēnus un pirmskolas grupas “Lāčuks” audzēkņus Naujenes tautas bibliotēkas Bērnu nodaļa gaidīja kāds neparasts pārsteigums. Viņus gaidīja tikšanās ar dzejnieci novadnieci Stepanīdu Miloševiču, ar kuras burvīgo dzeju viņi bija iepazinušies jau skolas un Naujenes tautas bibliotēka un tās filiālēs.

Šīs tikšanās laikā skolēni iepazinās ar neparastu novadnieci un interesantu cilvēku. No pirmās balss skaņām dzejniece pārņēma jaunos klausītājus savā varā. Viņi labprāt klausījās viņas jaunus dzejoļus, minēja dzejas mīklas. Dzejoļus, kuri visvairāk patika skolēni pat inscenēja. Tādejādi ciemos bija atnācis zirneklis, lapsiņa, kaķenīte, lācītis, kucēns, pelīte un, protams, meitenīte Aļjonka. Stepanīdas Miloševičas dzeju inscenēja Lāču pamatskolas pulciņa “Jaunais aktieris” dalībnieki, kuru jau vairākus gadus vada skolotāja Gaļina Naumuškina.

Vispatīkamāk bērniem bija saņemt no pašas dzejnieces rokām vienu no viņas sarakstītajām grāmatām “Мои друзья”.

Vairāki skolēni, kas piedalījās šajā pasākumā mēģina arī paši sacerēt dzeju un pasakas. Iespējams, ka šī tikšanās palīdzēs viņiem attīstīt savu daiļrades.

Pateicāmies Stepanīdai Miloševičai un Naujenes tautas bibliotēkas kolektīvam par interesantu tikšanos un mājīgu, labvēlīgu gaisotni ikvienā tikšanās reizē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *