Lāču pamatskolas veikums „Labo darbu nedēļā”

Visa Latvija dara labus darbus un Lāču pamatskolas skolēni nepaliek malā.

Šajā nedēļā veicām dažādus darbiņus, visas klases piedalījās skolas teritorijas sakopšanā. Otrās un trešās klases bērniem bija iespēja darboties radošajā darbnīcā, Daugavpils Universitātes studentu vadībā skolēni izgatavoja izdales materiālus pirmsskolas vecuma bērniem.

15. oktobrī sākumskolas skolēni devās ar koncertu uz Naujenes pagasta sociālo centru, kur tikās ar pagasta pensionāriem, pasniedza viņiem pašdarinātos ziedu pušķus, iepriecināja viņus ar dziesmām, deju un dzejoļiem par rudeni. Nobeigumā uzstājas mūzikas skolotāja Jūlija Peceviča ar dziesmu. Bērni uzstājās ar prieku, bet seniori bija atsaucīgi un laipni. Tikšanās noritēja draudzīgā atmosfērā, no Sociālā dienesta darbiniekiem bērni saņēma mīļlietiņas, par to viņiem ir liels prieks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *